GENEL BAKIŞ

“Doğanın kalbinde modern bir tatil”

Kendinize cennette bir tatil hediye edin. Kemer’e 8, Antalya şehir merkezine 50km ve havaalanına 65 km mesafe ile doğanın kalbinde bulunan otelimizin manzarası karşısında büyülenmeye hazır olun… Tatilinizin değişmeyen adresi olacak, her tatilde bambaşka tatlarla karşılaşacaksınız. Burada geçireceğiniz tatil, en güzel rüyanız olacak…

Muhteşem manzaralı bir odada uyanacağınız, ailenizle birlikte unutulmaz bir tatil yaşayacağınız otelimizde her şey sizler için düşünüldü. En özel tatillerden biri olan balayı tatilinizi unutulmaz anlarla dolduracağınız, iş toplantılarını Akdeniz’in büyüsüyle daha da keyifli hale çevireceğiniz otelimizde istek ve beklentilerinizin de üstünde bir hizmetle karşılaşacaksınız.

Kusursuz bir tablo gibi sizi saran Akdeniz manzarasına karşı, lezzeti şıklıkla tamamlayan restoranlarımızda iştahınız her zamankinden daha da açık olacak. A la carte restoranlarımızda Türk ve dünya mutfaklarının seçkin lezzetleriyle tanışacak, özel şarap menümüzden yemeğinize eşlik etmesi için tercih yapabileceksiniz. Barlarımızda size özel hazırlanan çeşitli kokteyller ve yerli yabancı birçok içecekler ise tatilinizin keyfini artıran öğelerden bir diğeri olacak.

190 metre uzunluğunda ve mavi bayraklı özel bir plajda olmanın farkını tadacak ya da açık ve kapalı havuzlarımızda vakit geçirirken aquapark ile eğlencenin dozunu biraz daha artıracaksınız. Minik tatil severlerimiz ise kendileri için özel tasarlanan çocuk havuzumuzdan ayrılmak istemeyecek, ta ki mini kulübü görene kadar…

Kumun denizle, denizin güneşle buluştuğu en güzel noktada siz de yerinizi alın. Animasyon ekibiyle eğlencenin sınırlarını aşacak, birbirinden çılgın ve heyecan dolu gösterilere tanıklık edeceksiniz. Ruhunuzu huzura doğru gezintiye çıkarmak istediğinizde spa merkezimiz ile dinginliğe yelken açacaksınız.

Kendinizi doğanın ve tarihin içinde bulacağınız Kilikya Resort’ta Likya Yolu’na düşüp Olympos’ta Caretta Caretta’ları ziyaret edebilirsiniz. Teleferikle bu muhteşem eseri gökyüzünden seyre dalabilir ya da bisikletle çevreyi keşfe çıkabilirsiniz. “Dalmak” demişken, dalış sporları için de en ideal yerde olduğunuzu söylemiş miydik?